Sukienki wizytowe lato 2012 – Lora Mars

23 sie

Mamy lato 2011, ale jeśli chcecie wiedzieć co będzie na topie w przyszłym roku to mam dla was coś ekstra – sukienki wizytowe na lato 2012, które zaprojektowała dla nas Lora Mars. Będą to seksowne letnie sukienki wizytowe 2012, które mam nadzieję, że wam się spodobają. Poza sukienkami na filmiku zobaczycie również inne letnie ubrania – taki mały bonus. Najważniejsze to jest jednak przyjrzeć się sukienkom wizytowym.

Latem szczególnie często wychodzimy na różne spotkania, dlatego sukienki wizytowe niewątpliwie nam się przydają. Jeśli już dziś chodzi wam po głowie myśl z pytaniem, co będzie modne za rok to mogę wam pomóc prezentując letnią kolekcję Lory Mars, w której m.in. znajdziecie seksowne sukienki wizytowe 2012. Dlaczego między innymi? Dlatego, że jak sami zauważycie na prezentacji (filmie z pokazu) poza sukienkami są tam kombinezony, stroje kąpielowe i inne letnie ubrania. Skupcie jednak szczególną uwagę na sukienkach. Jakie sukienki wizytowe będą trendy według Lory Mars?

Przede wszystkim lekkie i zwiewne, jasna kolorystyka i motywy kwiatowe. Lato to przecież czas upałów i czas, kiedy wkoło jest kolorowo. Kwiaty to typowo letni motyw na sukienkach, więc i latem 2012 nie może ich zabraknąć. Jednak jasne sukienki w tym przeważnie białe i kwiaty to nie jedyne motywy, które będą trendy latem 2012. Co jeszcze się tam znajdzie? Sukienki w kolorze niebieskim – w zasadzie we wszystkich jego odcieniach – od błękitu po granat. Nie zabraknie również sukienek z jeansu, mimo że jest to dość ciężki materiał jak na lato, a także sukienek w biało-czarnym kolorze, czyli klasyka w pełnym wymiarze. Pojawią się również motywy groszków oraz ognista czerwień.

Jeśli chodzi o długość sukienek to znajdziecie tu zarówno mini sukienki wizytowe, jak i długości do kostek. Na górze sukienki wykończone różnie – zupełnie bez ramiączek, na szerokich i cienkich ramiączkach, a także z normalnymi rękawami – tak, że na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Zapraszam na pokaz.