Sukienki wizytowe – frędzelki

18 lis

Kobieta lubi być w centrum uwagi i lubi jak prawi jej się komplementy dotyczące jej urody. Ważne jest, więc dla niej to, co na siebie wkłada oraz jaką ma fryzurę oraz makijaż. Szczególnie ważne są te kwestie, gdy kobieta wychodzi gdzieś w odwiedziny, na kolację, czy przyjęcie. To są momenty, w których musi wyglądać szczególnie zjawiskowo. Jeśli chodzi o kreacje wyjściowe to idealnym rozwiązaniem są sukienki wizytowe.

Zima to czas, w którym jest wiele okazji do wyjścia, a więc w szafie niejedne kobiety pojawi się kilka nowych wizytowych sukienek. Kobieta co sezon zaopatruje się w nowe kreacje, gdyż twierdzi, że nie ma w co się ubrać, co często drażni strasznie mężczyzn, jednak to jest poniekąd prawda, gdyż akurat w danym sezonie może być modne coś, czego jeszcze w naszej szafie nie ma. Wtedy to rzeczą oczywistą jest, że trzeba to zakupić by czuć się modnie i dobrze.

Sukienki wizytowe to specjalny typ kreacji, który zakłada się na różnego typu przyjęcia okolicznościowe oraz spotkania ze znajomymi, czy rodziną, które są nieco bardziej oficjalne. Trendy wśród sukienek wizytowych oczywiście zmieniają się, co sezon. Latem na sukienkach tego typu królowały kwiaty, podobnie też jesienią, choć tu pojawiały się częściej również odcienie żółci, brązu i popielatej zieleni, a co na topie będzie tej zimy?

Pierwszym trendem wśród zimowych sukienek wizytowych będą frędzle. Frędzle, frędzelki – mniejsze, większe, mniej lub bardziej widoczne podczas ruchu. Frędzle na sukienkach dodają kobiecie lekkości i dziewczęcego uroku. Sukienki wizytowe z frędzlami na całej długości sukienki przeznaczone są szczególnie dla szczupłych kobiet, gdyż mogą nieco pogrubiać. Frędzle u dołu sukienki idealnie pasują dla kobiet o każdej figurze. Tej zimy frędzle zobaczy się głównie na wizytowych sukienkach w kolorze czarny, a więc w kolorze, który wyszczupla i podkreśla walory kobiet, a także jest odpowiedni dla kobiet niezależnie od wieku. Jeśli chodzi o kolorowe sukienki z frędzlami to są one przeznaczone głównie dla młodych kobiet.

W galerii sukienek poniżej przedstawiam kilka naszych propozycji, które są naszym zdaniem godne uwagi. Czarne sukienki z frędzelkami – zarówno przykłady, gdzie frędzle są na całości, jak i takie, gdzie są one u dołu. Na zdjęciach będzie można również zauważyć, że nie tylko typowo ‘materiałowe’ frędzle są na topie, ale również i wykonane z doczepianych do materiału nitek z różnymi ozdobami.