Sukienki na 18

13 sty

Osiemnaste urodziny są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej dziewczyny. W tym dniu chce ona wyglądać olśniewająco, dlatego też projektanci przygotowali specjalne sukienki na 18. Dziś mam dla was kilka propozycji marki Jovani – mam nadzieję, że te sukienki spotkają się z waszym uznaniem.

Propozycji na sukienki na 18 nie brakuje. Trzeba tylko znaleźć coś idealnego dla siebie, co czasem nie jest wcale takie łatwe. Idealna sukienka zawsze jest trudna w wyborze, dlatego też aby wam pomóc przygotowaliśmy kilka propozycji na sukienki na 18 znanych projektantów – dziś propozycje Jovani’ego.

Pierwsza sukienka na 18 to kreacja w czarną panterkę z “latawcowymi” rękawami po łokcie. Długość sukienki – mini, głęboki dekolt u którego zakończenia znajdziecie ozdobne kryształki dodające kreacji elegancji.

Druga sukienka na 18 to biała kreacja z srebrnymi cekinami u góry wykończona woalką. Rękawy sukienki krótkie pufiaste, długość sukienki – mini.

Trzecia sukienka na 18 to kreacja w kilku odcieniach różu z dodatkiem srebrzystych elementów. Długość sukienki mini, szerokie ramiączka, z tyłu duże wycięcie na plecach.

Czwarta sukienka na 18 to szaro – srebrna kreacja o długości mini, posiadająca długie woalkowe rękawy.