Białe letnie sukienki wizytowe

12 lip

Lato już się rozpoczęło, sezon wakacyjny trwa, a dziś mamy już ostatni moment na zakupienie letnich ciuszków. Letnie sukienki wizytowe już znikają ze sklepowych półek a zamiast nich pojawia się kolekcja jesienna. Jeśli jeszcze nie masz żadnej sukienki wizytowej na lato 2011 to radzę czym prędzej udać się na zakupy, bo wyprzedaże już się kończą.

Dla tych, którzy z zakupieniem letnich sukienek wizytowych czekali aż do rozpoczęcia się wyprzedaży mam dziś 3 propozycje, na które warto zwrócić uwagę podczas bieganiny po sklepach. Warto zapamiętać, że na lato idealnym kolorem jest biały, ponieważ odbija światło. Do tego białe sukienki wizytowe na lato są z reguły robione z lekkiego, przewiewnego materiału, który będzie niczym mgiełka okalał twoje ciało.

Pierwsza propozycja jest idealna na chłodniejsze wieczory. Ta sukienki wizytowa przeznaczona jest głównie dla pań, które chcą ukryć zbędne fałdki tłuszczu. Mamy tu rękawek 3/4, długość do kolan, z podwójnym nałożeniem materiału u dołu. W pasie zapinana paskiem z klamrą. Materiał bardzo lekki, choć propozycję tę najlepiej założyć na chłodniejsze letnie wieczory.

Kolejna propozycja to prosta, o długości do kolan, z rękawkami i bez dekoltu sukienka wizytowa. Mimo, że na pozór nie zapowiada się na seksowną to jest ona bardzo intrygująca i kusi ona nie tylko kobiety do jej zakupu, ale również mężczyzn do patrzenia na nią.

Ostatnia nasza dzisiejsza propozycja to prosta, biała sukienka wizytowa na szerokich ramiączkach, o długości do połowy ud. Lekka, przewiewna, dość seksowna. Idealna na spotkanie z koleżankami, bądź letnią randkę.

Mam nadzieję, że nasze dzisiejsze sukienki wizytowe przypadną wam do gustu i poszukacie ich w sklepach. Gorąco polecam!!!